Najdoktor 2020. – 6 godina zaredom!

7 prosinca, 2020 by Poliklinika Ribnjak0
najdoktor-2020-web-1200x1200.jpg

S velikim ponosom objavljujemo da je ravnatelj naše Poliklinike, dr. Milan Milošević, još jednom, čak šestu godinu u nizu, izabran kao jedan od najboljih ortopeda u Republici Hrvatskoj.

Izbor za najbolje liječnike proveden je u organizaciji najpoznatijeg portala za ocjenu liječnika u RH, portala najdoktor.com. Ono što nas osobito ispunjava ponosom je činjenica da se ovaj izbor provodi na temelju glasova Vas, naših pacijenata.

Hvala Vam što prepoznajete naš trud već šest godina u nizu i što nam dajete motiva da to činimo i dalje.

Vaša Poliklinika Ribnjak