Pogodnosti u veljači

1 veljače, 2021 by Poliklinika Ribnjak0
pogodnosti-veljaca-1-1200x1200.jpg

Dragi naši,

pripremili smo za Vas pogodnosti u mjesecu veljači na širok spektar naših usluga, a sve to kako bismo Vam olakšali put do zdravog pokreta.

Matične stanice

Biološka metoda regeneracije oštećenih zglobova. Hrskavice, tetive i ostala meka tkiva mogu se adekvatno liječiti i regenerirati primjenom ove metode. Primjena matičnih stanica posve je sigurna te se one koriste svakodnevno u našoj ustanovi. Više informacija o primjeni matičnih stanica saznajte ovdje.

Iskoristite pogodnosti na ortopedske operacije ramena, koljena i gležnja

Artroskopske operacije – minimalno invazivne procedure liječenja boli u ramenu, koljenima i gležnju, brzi su i jednostavni zahvati kojima se u kratkom periodu može ukloniti bol i ograničenje opsega pokreta u Vašim zglobovima.

Više u linkovima:

Ostale pogodnosti

Ortopedski pregled ultrazvukom: 299,00kn (redovna cijena 400kn, popust 25%)

Aplikacija hijaluronske kiseline u zglob: 1250,00kn (redovna cijena 1800kn, popust 30%)

Tretman autolognom kondicioniranom plazmom: 999,00kn (redovna cijena 1200kn, popust 17%)