CROATIA OSIGURANJE

11 ožujka, 2021 by 0

Svi korisnici Croatia osiguranja u našoj Poliklinici ostvaruju različite vrste pogodnosti na usluge dijagnostike, konzervativnog i operativnog liječenja te rehabilitacije. Neke od usluga u potpunosti su pokrivene osiguranjem, dok su neke usluge subvencionirane parcijalno te je za te usluge potrebna određena nadoplata. Usluge pokrivene osiguranjem potpuno ili djelomično, između ostalih, uključuju:

• Specijalistički pregled
  • Kontrolni pregled
  • UZV zglobno-koštanog sustava
  • UZV mišića i tetiva
  • Punkcija pod kontrolom UZV
  • Ekscizije (ateromi, lipomi, fibromi, veruke)
  • Incizija apscesa ili furunkula
  • Korektivni operativni zahvat na vijeđama (blefaroplastika)
  • Artroskopska operacija zglobova
  • Ambulantna fizikalna terapija (jedan ciklus do 3 procedure)
  • Ambulantna fizikalna terapija (jedan ciklus do 5 procedura)

Više informacija o samom osiguravajućem društvu saznajte na web stranici zdravstvenog Croatia osiguranja kojoj možete pristupiti OVDJE.

Mapa stranice

ORTOPEDSKI SKOROVI

Prilikom preračunavanja koristi se fiksni tečaj konverzije, koji iznosi 7,53450 HRK za 1,00 EUR, a  koji je utvrdilo Vijeće Europske unije.

Poliklinika Ribnjak 2022. All rights reserved.