UNIQA OSIGURANJE

11 ožujka, 2021 by 0

Svi korisnici Uniqa osiguranja u našoj Poliklinici ostvaruju različite vrste pogodnosti na usluge dijagnostike, konzervativnog i operativnog liječenja te rehabilitacije. Neke od usluga u potpunosti su pokrivene osiguranjem, dok su neke usluge subvencionirane parcijalno te je za te usluge potrebna određena nadoplata. Usluge pokrivene osiguranjem potpuno ili djelomično, između ostalih, uključuju:

• specijalistički ortopedski pregled,
  • kontrolni ortopedski pregled,
  • konzultacije,
  • ekspertizu,
  • UZV dječjih kukova,
  • UZV lokomotornog sustava,
  • intraartikularnu aplikaciju lijeka,
  • artroskopiju koljena,
  • artroskopiju s manjim operativnim zahvatom,
  • operaciju karpalnog kanala,
  • operacija hallux valgusa,
  • operaciju Ahilove tetive,
  • operaciju skvrčenog prsta,
  • operaciju manjih tvorbi šake i stopala
  • ambulantnu fizikalnu terapiju (ciklus od 10 dana)

Više informacija o samom osiguravajućem društvu saznajte na web stranici zdravstvenog Uniqa osiguranja kojoj možete pristupiti OVDJE.