POGODNOST – rekonstrukcija prednjeg križnog ligamenta

5 svibnja, 2021 by Poliklinika Ribnjak0
prednji-krizni-popust-2-1200x1200.jpg

Tijekom mjeseca svibnja iskoristite novu cijenu za operaciju rekonstrukcije prednjeg križnog ligamenta. Za bolju 2021. godinu, nova cijena operacije je 20210,00 kn! U cijenu je uključena postoperativna rehabilitacija u našem sportsko-rekreacijskom centru!

Operaciju obavlja naš ortopedski tim s dr. Milanom Miloševićem i prim. Andrejom Radićem koristeći najnoviju operativnu metodu rekonstrukcije.

Više informacija i rezervacije na 01/5510-832 ili na [email protected]

Operativni zahvat se može platiti tijekom svibnja, a iskoristiti kasnije.